Pokud nepoužíváte zimní pneumatiky, používejte pneumatiky do každého počasí, přesto se vyskytne sníh

 

letní pneumatiky

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč by evropské země měly používat celoroční pneumatiky, pokud nepoužívají zimní pneumatiky, ale stále zde bude občasné sněžení a zimní počasí. Pro oblasti, kde se skutečně vyskytují zimy, má použití zimních pneumatik smysl. Pro mnoho zemí to však není nejlepší volba pneumatik.Zde jsou některé vynikající případy použití, kdy byste měli používat celoroční pneumatiky:

 

  • Pokud žijete v oblastech, kde zimní podmínky nejsou příliš běžné, dochází k nim, a když k tomu dojde, nastane velký chaos. Zde vám celoroční pneumatiky zajistí bezpečnou jízdu, i když máte náhle zimní podmínky.
  • Pokud ani léta, ani zima nejsou příliš významné, pak je celoroční pneumatika skvělou pneumatikou, která vás provede jakýmkoli typem počasí. Jedná se o ideální podmínky pro celoroční pneumatiku, protože jste vždy mezi nejlepšími podmínkami pro letní a zimní pneumatiky.
  • Pokud potřebujete používat auto každý den a nemůžete si dovolit být zaskočeni počasím. I když budete měnit letní pneumatiky a zimní pneumatiky, může se stát, že budete pneumatiky vyměňovat příliš brzy nebo příliš pozdě, takže jízda bude nebezpečná a nemožná.
  • Když hodně cestujete a jezdíte mezi oblastmi, kde se legislativa pro pneumatiky může lišit, u celoroční pneumatiky schválené pro zimu se nemůžete pokazit, protože budou legální pro letní i zimní jízdu
  • Když záleží na vás a vaší rodině na bezpečnosti, víte, že je nebezpečné řídit s pneumatikami, které nejsou schváleny pro zimní použití.

Další informace o celoročních pneumatikách najdete na adrese: https://www.nokiantyres.cz/

View more presentations on SharePresentation
Scroll to Top