Konserwacja i serwis opon

opony

Twoje opony będą od czasu do czasu wymagały konserwacji i serwisu. Może to być wszystko, od upewnienia się, że są w dobrym stanie, przez wymianę zaworów lub naprawienie przebicia.

Główną czynnością konserwacyjną, jaką należy wykonać w samochodzie, jest sprawdzenie ciśnienia w oponach, a ponieważ jest to łatwe, gdy odwiedzasz stację benzynową, aby zatankować samochód. Jazda z niskim ciśnieniem w oponach zwiększa zużycie opon, a także powoduje wzrost zużycia paliwa, więc oba te czynniki przyczyniają się do obniżenia kosztów jazdy.

Następnie musisz sprawdzić zużycie opon, mierząc głębokość bieżnika opon, aby wiedzieć, kiedy są zużyte i należy je wymienić.

Równie ważne jest wyważenie opon, co negatywnie wpływa na komfort jazdy, gdy masz samochód z niewyważonymi oponami. Możesz to poczuć, gdy puścisz kierownicę, a także trzęsie się i grzechocze.

Inną powszechną usługą jest wymiana opon letnich na opon zimowe. Kiedy robią to na profesjonalnym sprzęcie, wiesz, że jest to zrobione prawidłowo. Ponieważ masz ekspertów zajmujących się całym procesem, wiesz, że opony są zamontowane prawidłowo i że są w dobrym stanie.

Cały proces recyklingu odbywa się również w ramach serwisu opon, gdy kupujesz nowe opony, stare zostaną zaopiekowane i poddane recyklingowi. Co jest ważne dla środowiska.

Więcej informacji na temat konserwacji i serwisu opon można znaleźć na stronie: https://www.nokiantyres.pl/

View more presentations on SharePresentation
Scroll to Top